پردیس St. John`s

پایتخت استان نیوفاندلند میزبان پردیس St. John دانشگاه مموریال است که گستره کاملی از برنامه های دانشگاهی را در یک محیط مدرن ارائه می کند. St. John که بزرگترین پردیس دانشگاه مموریال است، تسهیلات آموزشی و پژوهشی برای شش دانشکده و شش گروه آموزشی مموریال را در خود جای داده و بعنوان قطب اداری دانشگاه عمل می کند.

دانشجویانی که در St. John`s پردیس اصلی دانشگاه تحصیل می کنند از مزایای بسیاری همچون برنامه های تحصیلی متنوع و امکانات پیشرفته – از جمله یکی از بهترین سیستم های کتابخانه ای در کل کانادا- بهره می شوند.

در بزرگترین پردیس دانشگاه مموریال، می توانید پیشرفته ترین امکانات تحصیل و پژوهش را در کنار خوابگاه های دانشجویی واقع در پردیس و گستره وسیعی از برنامه های تحصیلی بیابید. خدمات دانشجویی که توسط اتحادیه های دانشجویی ارائه می شوند از دانشجویان   مموریال به هر طریق ممکن حمایت می کنند. دانشجویان همچنین به فعالیت های فوق برنامه بی شماری در پردیس و شهر St. John دسترسی خواهند داشت

 • فعالیت های اجتماعی

   گروه ها متمرکز بر موضوعات متنوعی از جمله علایق علمی، ورزشی، فرهنگی، اعتقادی، سیاسی و تفریحی تشکیل می شوند. با بیش از ۲۰۰ گروه و جامعه دانشجویی که در پردیس St. John فعالیت دارند، برای هر کسی با هر ذائقه ای گروهی برای عضویت وجود دارد و حتی اگر هم گروه مد نظر خود را نیافتید، خیلی ساده می توانید آن را خودتان خلق کنید!

 • مراکز منابع

  مراکز واقع در پردیس به عنوان یک شبکه حمایت از دوستان و همسن و سالان عمل می کند و فضای ملاقات و گفتگو و اشتراک منابع اطلاعاتی را درون جامعه دانشگاه فراهم می نماید. در حال حاضر ۷ مرکز منابع در پردیس St. John برای پشتیبانی از دانشجویانی با نژادها و سوابق متنوع مشغول به فعالیت می باشد.

 • Varsity Athletics در دانشگاه مموریال به دانشجویان ورزشکار فرصتی برای ادامه علایق و آرمان های ورزشی در حین تحصیل ارائه می کند. دانشجویان مموریال از تخفیف های ویژه ای برای خرید بلیط مسابقات نیز بهره مند خواهند شد.

 • اتحادیه دانشجویی

  اتحادیه دانشجویی MUNSU به ارائه برنامه ها و خدمات در پردیس مانند ایستگاه رادیویی پردیس، باشگاه ها و جوامع، مراکز منابع و بسیاری خدمات دیگر کمک می کند. مرکز SVB یک مرکز خدماتی داوطلبانه با مدیریت دانشجویی برای دانشجویان علاقمند به فعالیت های اجتماعی است که مهارتهای ضروری برای موفقیت حرفه ای، شخصی و حتی علمی را برای دانشجویان فراهم می نماید.

 • پشتیبانی دانشجویی

  مرکز مشاوره دانشگاهی به دانشجویان آینده دار سال اولی خدمت می کند. مشاوران دانشگاهی برای دغدغه های تحصیلی، انتخاب واحدهای درسی و یافتن برنامه ای متناسب با اهداف و علایق دانشجویان به آنها کمک می کنند.مراکز کمک دانشگاهی به ارائه خدمات پشتیبانی و تدریس خصوصی و رایگان به دانشجویان می پردازد.

 • مرکز مشاوره و رفاه دانشجویی

  مرکز مشاوره و رفاه دانشجویی گستره وسیعی از خدمات سلامتی و رفاه در پردیس به دانشجویان ارائه می کنند که شامل دسترسی به خدمات پزشکی و مشاوره تخصصی می شود. این مراکز در طول هفته باز می باشند و کارمندان دانشگاه و همچنین دانشجویان باتجربه در آنها مشغول به فعالیت می باشند.

 • مرکز توسعه حرفه ای

  توسعه حرفه ای یک مرکز جامع در دانشگاه مموریال برای پشتیبانی و هدایت حرفه ای دانشجویان می باشد. خدمات این مرکز شامل ملاقات ها و نشست هایی با مشاوران حرفه ای و شغلی، برگزاری کارگاه های آمادگی شغلی و بسیاری رویدیادهای متمرکز بر استفغال در پردیس می باشد. خدمات حرفه ای در دسترس دانشجویان هستند تا بتوانند چه در داخل پردیس و چه در خارج از پردیس شغل پیدا کنند یا حتی خود کارآفرینی نمایند.

 • مرکز Glen Roy Blundon

  مرکز Glen Roy Blundon خدماتی ارائه می کند که دانشجویان دچار معلولیت های جسمانی می توانند با استفاده از آنها پتانسیل علمی خود را حداکثر نمایند. خدمات این مرکز با هدف افزایش آگهی از ارزشهای جامعیت و شمول تمامی اقشار جامعه با هر نوع محدودیت و معلولیت در جامعه دانشگاهی مموریال ارائه می گردد.

 • دفتر بین المللی سازی

  دفتر بین المللی سازی نیز خدمات پشتیبانی برای دانشجویان بین المللی دانشگاه مموریال و همچنین دانشجویان مموریال که در برنامه های تبادلی شرکت می کنند ارائه می کند.

افسردگی پس از مهاجرت؟

به این طبیعت نگاه کنید!

فضای باز؟

به این ساختمان های مدرن نگاه کنید!

دانشکده های دانشگاه مموریال

علوم انسانی

دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مموریال محلی است که اساتید و دانشجویان درباره تکامل دانش انسانی و اینکه چگونه به جایی که اکنون هستیم رسیده ایم و در آینده به کجا خواهیم رسید تحصیل و تحقیق می کنند. یک مدرک در حوزه علوم انسانی و اجتماعی پایه دانش قدرتمندی همراه با تفکر انتقادی و مهارتهای پژوهشی، تحلیلی و ارتباطی مورد نیاز برای موفقیت و سازگاری در یک اقتصاد پویا و به سرعت در حال تکامل به دانشجویان اعطا می کند.

پرستاری

پرستاری یکی از چالش انگیزترین و پرتقاضاترین حرفه های جهان امروز است و پرستاران نقشی حیاتی در نظام درمانی ما ایفا می کنند. آنها برای ترویج بهداشت و جلوگیری از بیماری در محیط های متنوعی فعالیت می کنند. اساتید دانشکده پرستاری دانشگاه مموریال به عنوان مدرسان زبده این حوزه از تخصص و دانش کافی برای هدایت توسعه و پرورش نسل های بعدی پرستاران و رهبران پرستاری جهان تلاش می کنند. پرستاران نقشی حیاتی در نظام درمانی ما ایفا می کنند.

پزشکی

دانشگاه مموریال در ایالت نیوفاندلند و لابرادور کانادا و بر کرانه شرقی امریکای شمالی واقع شده است.دانشکده علوم پزشکی دانشگاه مموریال شامل گروه پزشکی، برنامه های آموزش رزیدنسی و سایر برنامه های پژوهشی منجر به مدارک کارشناسی ارشد یا MD-PhD در حوزه های بهداشت جامعه، اپیدمیولوژی بالینی و مطالعات آموزش حرفه ای بهداشت می شود.فارغ التحصیلان پزشکی از جمله پرتقاضاترین پزشکان درکانادا و امریکا محسوب می شوند