خدمات ما

دفتر نمایندگی دانشگاه مموریال نیوفاندلند در ایران دارای دهه ها تجربه در زمینه اعزام هزاران دانشجوی شایسته و نخبه به دانشگاه ها و کالج های تراز اول در سرتاسر جهان می باشد، بنابراین ما چالش های پیش روی افراد علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور را به خوبی درک می کنیم. با توجه به نیازهای چنین دانشجویانی، ما فرایندهای ارائه خدمات خود را به گونه ای طراحی کرده ایم که هر مرحله از اخذ پذیرش تا اخذ ویزا و انجام هماهنگی های سفر و اسکان به سادگی و عاری از هر گونه استرس صورت پذیرد. تیم پشتیبان ما آماده آن است که شما را در هر مرحله از فرایند ادامه تحصیلتان یاری دهد.

تیم ما در طول سالیان گذشته شاهد رشدی پایدار در زمینه ارائه خدمات مشاوره در زمینه تدوین، توسعه و پیاده سازی برنامه های آموزشی و همچنین تسهیل فرایند ارجاع، گزینش، ثبت نام، آماده سازی مدارک و …. به موسسات آموزش عالی در سطح جهان بوده است. از این رو، ما موسسات همکار و همچنین متقاضیان خود را با افتخار همراهی و معرفی نموده، و متقاضیان خود را با منابع اطلاعاتی دقیق و مقتضی در خصوص الزامات تحصیل، اقامت، سفر و استقرار پشتیبانی می نماییم. دفتر نمایندگی دانشگاه مموریال همچنین به ارائه گزینه های تحصیلی برای دانشجویان، پشتیبانی اخذ پذیرش، برنامه ریزی سفر، اطلاعات پیش از ورود، خدمات انتقال، مشاوره  انتقال فرهنگی و سازگاری محیطی و بسیاری خدمات دیگر بهره مند می سازد.

دفتر نمایندگی دانشگاه مموریال نیوفاندلند در ایران مجموعه خدمات کاملی را جهت مشاوره و پشتیبانی متقاضیان ایرانی تحصیل در دانشگاه مموریال نیوفاندلند از مراحل پیش از درخواست پذیرش (از جمله مشاوره انتخاب رشته و مسیر تحصیلی- مشاوره و پشتیبانی نگارش رزومه، کاورلتر و موتیویشن لتر- آماده سازی مدارک درخواست) تا فرایندهای پیچیده و حساس درخواست ویزا و مهاجرت و حتی استقرار و اقامت در ایالت نیوفاندلند و دانشگاه مموریال ارائه می نماید.

امروزه، ما دستاوردهای خود را بر مبنای دستاوردهای موسسات همکار خود میسنجیم؛ هنگامی که آنان موفقتر هستند، دانشجویان آنها نیز موفقتر خواهند بود. ما این باوریم که دارای آن میزان از توانایی هستیم که از طریق حرفه خود دنیا- و صد البته خود- را دستخوش دگرگونی سازیم. مهمترین و ارزشمندترین نکته آن است که آموزش نه تنها موجب پیشرفت کار ما میشود بلکه باعث حرکت رو به جلوی خود ما نیز میگردد.

خدمات پارسیان:نماینده انحصاری دانشگاه مموریال کانادا

بورسیه و مشاوره مالی

بورسیه ها و کمک هزینه های مالی بر اساس شایستگی های علمی و نیازهای موجود به دانشجویان بین المللی اعطا می گردد. اعطای این بورسیه ها به صلاحدید کمیته های گزینش بورسیه در دانشگاه یا سازمان هدف بستگی دارد. متقاضیان دارای صلاحیت های علمی عالی، عملکرد چشمگیر در امتحانات و فعالیت های تحقیقاتی و فوق برنامه، از شایستگی دریافت پشتیبانی مالی و بورسیه برخوردار می باشند. علاوه بر این، دانشگاه تمامی جنبه های درخواست را نیز در نظر می گیرد، بنابرایان ارائه کامل پکیج درخواست پذیرش تحصیلی نیز حائز اهمیت بسیاری می باشد

اخذ ویزا و اقامت تحصیلی با ما!

کشورهای مختلف دارای قوانین و مقررات متفاوتی برای پردازش درخواست های ویزا و اقامت می باشند. در دفتر نمایندگی دانشگاه مموریال، ما (از طریق شرکت های همکار و وابسته خود)، ضمن مد نظر قرار دادن الزامات مهاجرتی کشور هدف، ارائه دهنده خدمات مشاوره بی نظیر ویزا و اقامت از طریق یاری دانشجویان در آماده سازی کلیه مدارک و اطلاعات مورد نیاز، و متعاقبا پیگیری مداوم تا زمان حصول نتیجه می باشیم. خدمات ویزای دانشجویی در دفتر نمایندگی از طریق تیمی از متخصصین مجرب در این حوزه مدیریت می گردد.

تدریس و یادگیری در دانشگاه مموریال نیوفاندلند دانشگاه مموریال که بیش از ۱۰۰ برنامه تحصیلی ارائه می کند، یکی از بزرگترین دانشگاه های منطقه آتلانتیک کانادا می باشد

دانشگاه مموریال تسهیلگر تحصیل دانشجویان با استعداد در کانادا، با گذار از موانع مالی

0 میلیون دلار
بورسیه ورودی در سال
بیش از 0
دوره آموزشی آنلاین
0 میلیون دلار
بورسیه و فلوشیپ تحصیلات تکمیلی
نرخ 0 به 1
تعداد دانشجو به هیئت علمی(بهترین نرخ ها)

ارزیابی مدارک شما

یک درخواست پذیرش تحصیلی خوب، نخستین گام به سوی کسب یک پذیرش تحصیلی مناسب است. اگر فردی دارای تجربه قبلی در این زمینه نباشد، آماده سازی و تحویل یک پکیج درخواست کامل با کلیه مدارک – به صورت ارزشیابی شده و پیوست- امری کاملا دشوار خواهد بود. یک درخواست پذیرش تحصیلی فاقد کلیه مدارک لازم، ممکن است با تاخیر، سوء برداشت و حتی رد درخواست توسط مسئولین پذیرش دانشگاه ها و کالج ها گردد. بنابراین، پیش بینی کلیه جزئیات درخواست پیش از ارسال نهایی آن، امری بسیار مهم می باشد. اکثر دانشجویان نسبت به پروسه های درخواست و آماده سازی مدارک لازم، فاقد اطلاعات کافی می باشند و به همین علت است که مشاوران مجرب ما آماده پشتیبانی دانشجویان در هر مرحله از پروسه آماده سازی مدارک و درخواست پذیرش تحصیلی آنان می باشند.

سفر و استقرار

ما از طریق روابط همکاری و پارتنرشیبی با برترین ارائه دهندگان خدمات، می توانیم کلیه نیازهای سفر شما از قبیل تهیه بلیط، تبدیل ارز، تهیه بیمه سفر و …. را برآورده سازیم. دفتر نمایندگی دانشگاه مموریال همچنین جلسات و گردهمایی های پیش از عزیمت را برای دانشجویان برگزار می نماید. در این جلسات، ما از فرصت موجود جهت اشتراک تجربیات و اطلاعات خود درباره مقصد جدید، فرهنگ جدید، بایدها و نبایدهای زندگی در کشور جدید و سازگاری با یک محیط کاملا جدید را با دانشجویان به اشتراک می گذاریم. این امر نه تنها اعتماد به نفس دانشجویان را به طرز قابل توجهی افزایش می دهد، بلکه همچنین میزان سازگاری آنان در دانشگاه و متعاقبا عملکرد تحصیلی آنان را به طور مثبتی تحت تاثیر قرار می دهد.

شرایط پذیرش

همچنین تیم زبده و دانش آموخته مدیران و مشاوران گروه بین المللی نوین پارسیان ضمن آَنایی عمیق و گسترده با ابعاد مختلف آموزش، تنها بر آموزش های سنتی و به عبارت دیگر کلاس محور اکتفا ننموده و زمینه را برای بهره مندی متقاضیان از گزینه های متنوع و گسترده آموزشی از قبیل دوره های کارآموزی بین المللی، کار+تحصیل، تدریس + زندگی، کار + سفر، آموزش زبان + کارآموزی و ; فراهم نموده است. از ارزیابی اولیه گرفته تا مشاوره های تخصصی و ارائه بسته های خدماتی تحصیلی کامل، ما همواره از آغاز تا پایان، آماده همراهی شما در فرایند ادامه تحصیل در خارج از کشور هستیم