دانشکده موسیقی

دانشکده موسیقی دانشگاه مموریال آموزش حرفه ای عالی در محیطی برانگیزنده ارائه می کند. با برخورداری از ۲۶ استاد تمام وقت در حوزه های موسیقی و آموزش موسیقی، دانشکده موسیقی تنها در کلاس درس سنتی خلاصه نمی شود، بلکه مشاوره فردی برای هر دانشجویی قابل استفاده است. دانشجویان دانشکده موسیقی خلاق و پرشور هستند. این دانشکده از سال ۱۹۷۵ تاکنون برترین نوازندگان و خوانندگان، رهبران ارکستر، آهنگسازان، تکنسین های صوت، محققان و مدرسان موسیقی را پرورش داده است.

دانشکده موسیقی در شهر سنت جونز واقع شده است؛ شهری که به سبب فرهنگ غنی و زیبایی طبیعی خود شهرت جهانی دارد. دانشجویان موسیقی دانشگاه مموریال در معرض فستیوال های بین المللی و سنت های عمیقی قرار می گیرند که فرصت های بسیاری برای مشارکت در اختیار آنها می گذارد.

برنامه های تحصیلی موسیقی دانشکده موسیقی دانشگاه مموریال بسیار عمیق و غنی هستند. این دانشکده همه ساله بیش از ۱۰۰ کنسرت، مستر کلاس و سخنرانی های عمومی برگزار می کند. صحنه های اجرای این دانشکده برای برخی از موسیقیدان های تراز اول جهان و همچنین دانشجویان دانشکده که ستاره های فردا هستند مانند خانه است.

امکانات دانشکده موسیقی

مراکز تحقیقاتی دانشکده موسیقی دانشگاه مموریال فرصتهایی جهت کسب تجربه کار با برترین محققان موسیقی جهان در اختیار دانشجویان می گذارد. سالن های کنسرت مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات و فناوری های صوتی، آزمایشگاه موسیقی دیجیتال کلاس جهانی، اتاق های تمرین بزرگ، پیانوهای جدید و مدرن و گستره وسیعی از سازها، ابزارها و تجربیات مورد نیاز دانشجویان برای تحقق کامل استعدادهایشان را فراهم می کند.

برنامه های کارشناسی

برنامه های تحصیلی در مقطع کارشناسی به صورت کارشناسی ۴ ساله موسیقی با گرایش های زیر ارائه می شود:

  • اجرا
  • آهنگسازی
  • موسیقی شناسی
  • اجرای موسیقی و موسیقی شناسی
  • اجرای موسیقی و آهنگسازی
  • مطالعات موسیقی عمومی
  • برنامه مشترک و ترکیبی ۵ ساله موسیقی + مدیریت کسب و کار

برنامه های تحصیلات تکمیلی

برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشکده موسیقی که با گزینه های متعددی برای بورسیه و کمک مالی همراه است شامل برنامه های کارشناسی ارشد موسیقی و PhD  موسیقی شناسی قومی می شود. در واقع، حدود یک سوم تمامی دانشجویان دانشکده موسیقی از بورسیه های قابل توجهی بهره مند می شوند.

برنامه های کارشناسی ارشد:

برنامه های PHD: