درباره ما

دفتر نمایندگی دانشگاه مموریال نیوفاندلند در ایران توسط گروه پارسیان اداره می شود. گروه پارسیان متشکل از متخصصان و مشاوران زبده با بیش از دو دهه تجربه و تخصص در حوزه مشاوره تحصیلی بین المللی و عضو جامعه مشاوران رسمی آموزشی ICEF و مورد تایید سفارت کانادا در ترکیه و همچنین سایر سازمانهای آموزشی کانادا می باشد. 

پیشینه ما

به عنوان  یک گروه پیشرو و پیشگام در عرصه آموزش و تحصیل بین الملل و نماینده رسمی صدها کالج و دانشگاه معتبر در برترین مقاصد تحصیلی، ما مفتخریم که به هزاران متقاضی در یافتن و طی مسیر رویای های حرفه ای و کسب فرصت های تحصیلی در موسسات معتبر در سطح جهان یاری رسانده ایم. ما از طریق فعالیت های متنوعی که به منظور تامین پلتفرمی برای دانشجویان جهت تعامل مستقیم با موسسات آموزشی خارجی تدارک دیده شده است، به متقاضیان خود خدماتی تعاملی و مبتنی بر ارتباط ارائه می دهیم.

فرهنگ کارآفرینی پویای دانشگاه مموریال الهام بخش دانشجویان، اساتید و کارکنان برای استقبال از نوآوری و چالش های مرتبط
با آن است. دانشجویان مموریال دارای تاریخچه ای طولانی مدت در رقابت های کارآفرینی ملی و بین المللی بوده اند. دانشگاه
مموریال در نه سال از ۱۰ سال اخیر موفق به کسب عنوان قهرمانی ملی در رقابت های سالانه Enactus شده است: یک
سازمان بین المللی غیرانتفاعی که کارآفرینی دانشجویی را ترویج می دهد.

اخذ مدرک از دانشگاهی ممتاز و جهانی با ما

تحصیل و اقامت نسبتا رایگان در کانادا با ما

بورسیه در یکی از بهترین دانشگاه های کانادا با ما

canada-flag-painted-on-woman-face-PYE700

چشم انداز ما

“پایه ریزی یک قطب آموزشی جهت انتقال آموزش های لازم به منظور تربیت و پرورش متخصصین مجهز به مهارت ها و توانمندی های حرفه ای و مدیریتی برای دستیابی به اهداف سپرده شده به آنان”

من ازدفتر نمایندگی دانشگاه مموریال در ایران کمال تشکر را دارم که از تکمیل مدارک تا حضور بنده در دانشگاه از کمک های همه جانبه دریغ نکردند.
دانشجوی اعزام شده از دفتر نمایندگی دانشگاه مموریال

تیم ما:

گروه ما یک تیم مشارکتی از متخصصین (مشاوران تحصیلی، روانشناسان آموزشی، ارزیابان تحصیلی، متخصصین علم یادگیری و …) با بیش از 30 ساال تجربه در حوزه های آموزش و مشاوره تحصیلی در بافت بین الملل می باشند. اعضای تیم ما، با استعداد، تحصیلکرده، صمیمی، فرهیخته و به ویژه با تجربه بسیار در حوزه آموزش بین المللی می باشند. علاوه بر این، تیم ما با کلیه الزامات تحصیلی بین المللی آشنایی کامل داشته و وظایف خود را میزان بالایی از کارآمدی به انجام می رسانند. تیم ما دارای پیشینه بسیار غنی در زمینه تعامل با دانشجویان و موسسات و مجامع آموزشی بین المللی می باشند.

با بیش از ۹۰ هزار فارغ التحصیل فعال در سرتاسر جهان، تاثیر اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دانشگاه مموریال گستره جغرافیایی وسیعی را پوشش می دهد. فارغ التحصیلان مموریال علاوه بر تولید ثروت و رونق در سطح ملی و بین المللی، با افتخار مسئولیت مشاوره و هدایت دانشجویان جدید را می پذیرند تا آنان نیز به رهبران آینده تبدیل شوند. در میان فارغ التحصیلان مموریال مدیران برترین شرکت های جهان (Fortune 500)، موسیقیدان های برنده جوایز معتبری همچون Juno، رئیس پیشین ستاد دفاع کانادا، یک قاضی دادگاه عالی، برندگان مدال های طلای المپیک و نویسندگان برجسته به  چشم میخورند

چرا ما را برای مهاجرت و تحصیل انتخاب کنید

با توجه به درصد غالب جمعیت جوان کشور، متقاضیان تحصیلات دانشگاهی در ایران رقم قابل توجهی را به خود اختصاص داده اند که از این میان افراد بسیاری به ویژه جهت مقاطع تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکترا تمایل به تحصیل در دانشگاه های مورد تایید و کالج های کشورهای دیگر را دارند. با توجه به ضرورت انتخاب صحیح در این زمینه وهمچنین مشکلات زیادی که در صورت انتخاب نادرست گریبانگیر جوانان و خانواده ها می شود

اعضای تیم ما

اعضای تیم ما، با استعداد، تحصیلکرده، صمیمی، فرهیخته و به ویژه با تجربه بسیار در حوزه آموزش بین المللی می باشند. علاوه بر این، تیم ما با کلیه الزامات تحصیلی بین المللی آشنایی کامل داشته و وظایف خود را میزان بالایی از کارآمدی به انجام می رسانند. برخی از اعضای تیم ما دارای پیشینه بسیارغنی درزمینه تعامل با دانشجویان و موسسات آموزشی بین المللی می باشند؛ در حالی که برخی دیگر از سوابق مدیریتی و کارآفرینی قابل توجهی برخوردار هستند. 

مزیت های ما