پردیس Signal Hill که جدیدترین پردیس دانشگاه مموریال محسوب می شود، به طور رسمی در سپتامبر ۲۰۱۹ افتتاح شد. این پردیس جدید با تمرکز ابتدایی بر مشارکت عمومی و نوآوری ضمن اتصال تخصص و ایده های دانشجویان، اساتید، کارکنان و بازنشستگان و فارغ التحصیلان دانشگاه مموریال و همچنین مردم و سازمانهای استان نیوفاندلند و لابرادور به مسائل قرن ۲۱ام خواهد پرداخت.

پردیس Signal Hill یک قطب پویای برای همکاری، یادگیری و ارتباط است. این پردیس مکانی ایده آل برای پرورش نوآوریهای اجتماعی و اقتصادی، توسعه حرفه ای و سازمانی، مشارکت مدنی و گفتمان عمومی است.

چرا این پردیس؟

منطقه Signal Hill

Signal Hill مکانی است که صدها سال تاریخ ساز بوده است. از لحظات متحول کننده جهانی مانند جدال نهایی در جنگ هفت ساله و نخستین پیام (signal) فراتر از آتلانتیک مارکونی تا تجربیات روزمره مردمی که این منطقه را خانه خود می خوانند و می دانند، این محل از جایگاهی نمادین در گذشته، حال و آینده ایالت نیوفاندلند و لابرادور برخوردار است.

Signal Hill به عنوان نشان اختصاصی شهر سنت جونز، گذشته تاریخی شهر و موفقیت های آنها را منعکس کرده و فرصت هایی برای پیاده روی در کنار ساحل و تجربه چشم اندازهای زیبا بر فراز اقیانوس آتلانتیک فراهم می کند. این منطقه مقر اصلی دفاعی شهر سنت جونز از قرن هفدهم میلادی تا جنگ جهانی دوم بوده است.

مرکز تبادلات نوآوری Emera

پردیس Signal Hill مرکز تبادلات نوآوری Emera را در خود جای می دهد که فضاهای گردهمایی متنوع و متمایزی را برای هر موقعیت ارائه می کند. چه در حال برنامه ریزی برای یک کنفرانس با حضور چند صد مهمان باشید و چه یک پنل مباحثه با حضور چند ده نفر یا یک نشست دوستانه چند نفری، مرکز کنفرانس EIX فضای مناسبی برای نیازهای شما دارد! در حالی که تمامی مکانها دارای اتصالات AV هستند، هر فضا دارای ویژگی های خاص خود برای کاربردهای تخصصی تر نیز می باشد.

مرکز تبادل نوآوری Emera فضای مشارکت ها و نوآوری های عمومی در پردیس Signal Hill دانشگاه مموریال است که شرکت Emera بیش از ۷ میلیون دلار برای برپایی آن سرمایه گذاری نموده است تا از برنامه های نوآوری و کارآفرینی در ایالت نیوفاندلند و لابرادور پشتیبانی شود.

سالن کنفرانس

سالن کنفرانس با مساحت ۵۰۰۰ فونت مربع می تواند به راحتی میزان گردهمایی هایی با مدعوین متنوع باشد و چشم انداز بی نظیر آن به شهر سنت جونز و بندر آن بسیار چشم نواز است. این سالن مجهز به جدیدترین فناوری AV است و برای webcasting بهینه شده  امکان پیکربندی کامل متناسب با نیازهای رویداد نیز وجود دارد. سالن کنفرانس را می توان از طریق دو مجموعه دیوار قابل جابجایی به سه فضای مجزا تقسیم کرده که مناسب فضاهای صمیمانه تر برای رویدادهای کوچکتر می باشد.

فضای گفتگوی Yaffle Connect

Yaffle Connect فضای ایده آلی برای گفتگوهای عاری از محدودیت و ارتباط با دیگران است؛ در این مجموعه علایق عمومی و دانشگاهی با هم ارتباط برقرار می کنند. این فضا نمایشگاهی فیزیکی برای اپلیکیشن Yaffle فراهم می کند که ابزار ارتباط آنلاین ویژه دانشگاه مموریال است و اهداف دانشگاه برای برقراری ارتباط بین مسائل جهان واقعی با تخصص دانشگاه برای حل مسائل را محقق می نماید.

Yale Connect دسترسی به ابزار Yaffle و منابع کتابخانه ای آن را از طریق کیوسک های ثابت، صفحات نمایش و دسترسی عمومی Wi-Fi فراهم می کند. این مجموعه دارای فضاهای نشستن راحت و انعطاف پذیر برای همکاری ها و مباحثات بین فردی و همچنین گفتمان های مطلعانه می باشد.

مرکز زمین شناسی Johnson

مرکز زمین شناسی Johnson در آوریل سال ۲۰۱۹ به دانشگاه مموریال اعطا شد و اکنون بخشی از پردیس Signal Hill می باشد. این مرکز پژوهش های زمین شناسی مکانی ایده آل برای تحصیل و کسب اطلاعات در خصوص اهمیت زمین شناسی ایالت نیوفاندلند و لابرادور می باشد. این مرکز مکانی است که جامعه مموریال تخصص خود را به اشتراک می گذارد و کنجکاوی در علم و جهان پیرامون ما را پرورش می دهد.

این مرکز علاوه بر اینکه یک مرکز علمی با برنامه ها و نمایشگاه های مختلف می باشد، میزان رویدادهای متعددی در هر سال است و محلی ایده آل برای محافل علمی پژوهشی در این حوزه می باشد.

کمبود فضا؟

به این عکس ها نگاه کنید!!!!!!!!!!

برنامه نویس هستید؟

این فضای زیبا را ببینید

دانشکده های مموریال

علوم انسانی

دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مموریال محلی است که اساتید و دانشجویان درباره تکامل دانش انسانی و اینکه چگونه به جایی که اکنون هستیم رسیده ایم و در آینده به کجا خواهیم رسید تحصیل و تحقیق می کنند. یک مدرک در حوزه علوم انسانی و اجتماعی پایه دانش قدرتمندی همراه با تفکر انتقادی و مهارتهای پژوهشی، تحلیلی و ارتباطی مورد نیاز برای موفقیت و سازگاری در یک اقتصاد پویا و به سرعت در حال تکامل به دانشجویان اعطا می کند.

پرستاری

پرستاری یکی از چالش انگیزترین و پرتقاضاترین حرفه های جهان امروز است و پرستاران نقشی حیاتی در نظام درمانی ما ایفا می کنند. آنها برای ترویج بهداشت و جلوگیری از بیماری در محیط های متنوعی فعالیت می کنند. اساتید دانشکده پرستاری دانشگاه مموریال به عنوان مدرسان زبده این حوزه از تخصص و دانش کافی برای هدایت توسعه و پرورش نسل های بعدی پرستاران و رهبران پرستاری جهان تلاش می کنند. پرستاران نقشی حیاتی در نظام درمانی ما ایفا می کنند.

کسب و کار

دانشکده مدیریت کسب و کار دانشگاه مموریال نخستین دانشکده کسب و کار در کانادا برای راه اندازی یک برنامه کارشناسی کسب و کار به صورت ترکیبی با کارآموزی می باشد. برنامه تجارت این دانشکده نخستین مدرک در حوزه کسب و کار در کل کانادا بود که اعتبار ملی دریافت نمود. در سال ۲۰۰۲، این دانشکده برای اولین بار در منطقه آتلانتیک کانادا به معتبرترین اعتبار بین المللی دست یافت و در سال ۲۰۱۸ اولین برنامه MBA با تخصص در تشکیلات اجتماعی و کارآفرینی ارائه نمود.